ריפוי טבעי

כשאני שומעת שמישהו חולה מיד נדלקות אלצי נורות הבריאות, מה ניתן לעשות באופן טבעי. שהרי עד לפני מאה שנה כלל לא היתה פה הרפואה הקונבנציונלית וכל מה שהסתמכו עליו אבותינו היתה הרפואה ה"משלימה" כביכול. קראו לה רפואת אלילים כי רק הם ידעו לרפא ורק הם ידעו מה לחבר עם מה ואילו צמחים מותרים לשימוש ומה רעילים יותר ומה פחות.

היום כאשר הרבה מאוד נלמד על הרפואה הטבעית הידע רק גדל והולך.

כאשר ישנם יותר ויותר מחקרים רפואיים על סגולות כאלה ואחרות של צמחים וחומרים טבעיים, ניתן להגיע למסקנה כי הרפואה הטבעית היא בעצם הרפואה הנכונה יותר לגוף.

חשוב ביותר לדעת להתאים מינונים לאדם וכמובן לשלב בינה לבין הרפואה הקונבנציונלית המעניקה לנו את בדיקות המעבדה שבלעדיהן קשה היה לאתר מחלות .

האדם נולד כאשר גופו יודע בדיוק למה הוא זקוק, אנו רק מקלקלים אותו לאורך הדרך. כל מה שצריך לעשות על מנת שהגוף יפעל מחדש זה להיות קשוב לו וללמד אותו איך לעבוד נכון.

ריפוי טבעי זה לדעת שיש לתת פרוביוטיקה כאשר לקוחים אנטיביוטיקה שהרי האנטיביוטיקה הורסת את כל החיידקים בגוף, כולל הטובים.

ריפוי טבעי זה לדעת לתת ויטמין C בכמות גדולה יותר כאשר הגוף נלחם במחלות.

ריפוי טבעי זה לתת מזון נכון לאדם כגון: אדם שסובל מחומציות יתר בקיבה צריך לדעת שעגבניה תעלה את רמת החומציות שלו והוא יסבול יותר.

ריפוי טבעי זה לתת לגוף להילחם בחיידקים וכאשר הוא מעלה חום , לא להוריד את החום כי ככה אומרים אלא להבין שהגוף העלה חום כי הוא שורף את החיידקים וכאשר אנחנו מורדים אותו אנחנו בעצם גורמים לחיידקים להתיישב בפינה מוסתרת בגוף ולצאת שוב כאשר מתחשק להם וזו הסיבה שילדים לא מפסיקים להיות חולים עד שמערכת החיסון שלהם לומדת על החיידק.

ריפוי טבעי זה להבין שישנם מאכלים שלא בריאים לאנשים מסויימים וחשוב להבין מהם וברור שאם יצליחו להימנע מהם ירפאו את המחלות שלהם.

 

לסיכום אני טוענת שעל מנת שהגוף שלנו יפעל כמו שצריך עלינו להיות קשובים לו, לתת לו את המזון הנכון לו ולא להעמיס עליו.

 

 

 

דילוג לתוכן