מי אני

נעים מאוד

אפרת סטביצקי

אמא ל-3 ילדים מופלאים ונמצאת בזוגיות נהדרת.
לאחרונה עברתי לעיר רחובות, שם גם הקליניקה שלי.
הריפוי הטבעי ממש הקסים אותי עוד בהיותי צעירה מאוד וידעתי בתוך תוכי כי זו הדרך הנכונה עבורי.

המומחיות שלי היא אבחון דרך קשתית ולובן העין – אירידולוגיה וסקלרולוגיה, בעיות מערכת עיכול, פיברומיאלגיה ובמהלך שנותי כנטורופתית ואמא לילד עם אתגר הקשב והריכוז פיתחתי שיטה טבעית ייחודית ומבוססת מחקר לטיפול בבעיה.

האנושיות וההקשבה למטופל, היושרה והאמינות הם הערכים המובילים אותי לאורך חיי ובקליניקה.

האג'נדה שלי

אני מאמינה שהגוף שלנו הוא מכונה מופלאה שיודעת לעבוד בקצב הנכון אם נותנים לה את כל מה שהיא צריכה. 

רובנו נולדנו כאשר המכונה הזו מתפקדת בצורה טובה ואיכותית, יודעת לנתב מתי אנחנו רעבים ומתי לא, מתי אנחנו רוצים לישון ומתי לא, רק במהלך השנים אנחנו, ההורים שלנו, הסביבה בה גדלנו – קילקלנו את המנגנונים הטבעיים של הגוף.

אני רואה לאורך כל השנים שאני מטפלת במאות אנשים כי אם אנחנו רק עושים "ריסטרט" למערכות הגוף, הגוף מצליח לחזור לתפקוד נכון. 

מה זה אומר ריסטרט?

ניקוי רעלים מאסיבי, הבנה של מה נכון לגוף לאכול ומה לא, איפוס שעות השינה שלנו ועוד. 

הדבר לא פשוט לרובנו, יחד עם זאת כאשר אנחנו מתמידים בתזונה הנכונה לגוף ובצורת האכילה והשינה הגוף פשוט לומד לעשות את הכל מחדש.  

לדוגמא: נושא של תוספי תזונה – אני לא מאמינה בכך שצריך לצרוך תוספי תזונה כל הזמן – צריך לצרוך אותם כל עוד הגוף לא מבין שהוא צריך לייצר את אותו רכיב שחסר. 

כמעט כל המטופלים שלי מתחילים תהליך ריפוי בעזרת ניקוי רעלים וגם אז יש כל כך הרבה סוגים של ניקוי שאני מתאימה את הניקוי למטופל באופן אישי.

לא לכל מטופל מתאים צום מיצים ולא לכל מטופל מתאים ניקוי ירוקים. ולכן התאמת הניקוי והתזונה לכל אחד באופן אישי חשובה ביותר.

הכל בתזונה

ישנן מחלות שאני טוענת שאינן מחלות כלל אלא תוצר של תזונה לקויה בלבד. ואם המחלה היא תוצר של תזונה אזי תזונה תרפא את המחלה.

אני מאמינה שאוכל הוא מקור הטוב והרע בתזונה שלנו. שינוי רכיב אחד בתזונה שלנו יכול להשפיע רבות על הבריאות שלנו.

כשאני מלווה מטופלים בתהליך של ריפוי/ירידה במשקל אני קשובה למטופל, צועדת איתו יד ביד ומשנה את הוראות התזונה תוך כדי ריפוי.

אין לי בקליניקה רשימות מוכנות לטיפול במחלה כזו או אחרת כי הראיה שלי אומרת שאין אדם אחד הדומה למישנהו ואני לא מטפלת במחלה של האדם אלא באדם בכללותו. כלומר יכולים להגיע שני אנשים חולי סוכרת אבל לכל אחד מהם רקע שונה עם מחלות שונות ואורח חיים שונה ולכן כל אחד מהם יקבל המלצות ריפוי שונות.