מי אני

נעים מאוד

אפרת סטביצקי

אני אמא ל 3 ילדים מופלאים ונכדה ממהממת שכובשת אותי בכל יום מחדש.

גרה ברחובות ומקבלת מטופלים ומתאמנים בביתי , בפתח תקווה ובזום.

עוד בילדותי תחום הבריאות משך אותי מאוד, יחד עם זאת כבר אז שמתי לב שקשה לי מול מערכת הבריאות. כשראיתי אנשים שאני אוהבת ומוקירה נכנסים לבתי החולים, מקבלים טיפול שמשתיק את הסימפטומים אבל לא באמת מטפל, הבנתי שאני רוצה לרפא אבל לא בדרך המוכרת והרגילה.

יצאתי ללמוד נטורופתיה, רפואה סינית, עיסוי, רפלקסולוגיה ועוד מקצועות נוספים. בסוף התהליך הבנתי שנטורופתיה עם כל הכלים שרכשתי זה מה שאני רוצה.

אני נטורופתית כבר למעלה מ 14 שנים,
אני מאבחנת דרך קשתית ולובן העין – מומחית בבעיות מערכת עיכול, סוכרת, פיברומיאלגיה ומחלות כרוניות אחרות כגון: טרשת נפוצה, סרטן, פיברומיאלגיה, אנדומטריאוזיס ועוד.

בשנים האחרונות הבנתי שחלק מהבעיות איתן מתמודדים החולים הכרוניים היא התמדה והטמעה של שינוי התזונה ואורח החיים בעקבות גילוי המחלה. המון מטופלים שלי התלוננות גם על חוסר הבנה של הסובבים אותם את המחלות שלהם.

וזו הסיבה שהלכתי ללמוד אימון (קואצ'ינג).

היום אני מלווה חולים כרוניים לשינוי הרגלי תזונה והתנהלות מול המחלה, אני מלמדת אותם לחיות ולנהל את המחלה ולא שהיא תנהל אותם. תהליך האימון בשילוב התזונה הנכונה לאדם היושב מולי, מביאה אותו לתוצאות איכותיות, ליכולת התנהלות בריאה יותר בחייו.

בעיה נוספת שהוצפה על ידי המטופלים שלי היא חוסר ההבנה של בני המשפחה את המחלה או את ההשלכות של המחלה על חיי החולים. לאור כך פתחתי קבוצות ליווי למשפחות של חולים כרוניים.

האנושיות וההקשבה למטופל, היושרה והאמינות הם הערכים המובילים אותי לאורך חיי ובקליניקה.

האג'נדה שלי

אני מאמינה שהגוף שלנו הוא מכונה מופלאה שיודעת לעבוד בקצב הנכון אם נותנים לה את כל מה שהיא צריכה. 

רובנו נולדנו כאשר המכונה הזו מתפקדת בצורה טובה ואיכותית, יודעת לנתב מתי אנחנו רעבים ומתי לא, מתי אנחנו רוצים לישון ומתי לא, רק במהלך השנים אנחנו, ההורים שלנו, הסביבה בה גדלנו – קילקלנו את המנגנונים הטבעיים של הגוף.

אני רואה לאורך כל השנים שאני מטפלת במאות אנשים כי אם אנחנו רק עושים "ריסטרט" למערכות הגוף, הגוף מצליח לחזור לתפקוד נכון. 

מה זה אומר ריסטרט?

ניקוי רעלים מאסיבי, הבנה של מה נכון לגוף לאכול ומה לא, איפוס שעות השינה שלנו ועוד. 

הדבר לא פשוט לרובנו, יחד עם זאת כאשר אנחנו מתמידים בתזונה הנכונה לגוף ובצורת האכילה והשינה הגוף פשוט לומד לעשות את הכל מחדש.  

לדוגמא: נושא של תוספי תזונה – אני לא מאמינה בכך שצריך לצרוך תוספי תזונה כל הזמן – צריך לצרוך אותם כל עוד הגוף לא מבין שהוא צריך לייצר את אותו רכיב שחסר. 

כמעט כל המטופלים שלי מתחילים תהליך ריפוי בעזרת ניקוי רעלים וגם אז יש כל כך הרבה סוגים של ניקוי שאני מתאימה את הניקוי למטופל באופן אישי.

לא לכל מטופל מתאים צום מיצים ולא לכל מטופל מתאים ניקוי ירוקים. ולכן התאמת הניקוי והתזונה לכל אחד באופן אישי חשובה ביותר.

הכל נמצא בתזונה

ישנן מחלות שאני טוענת שאינן מחלות כלל אלא תוצר של תזונה לקויה בלבד. ואם המחלה היא תוצר של תזונה אזי תזונה תרפא את המחלה.

אני מאמינה שאוכל הוא מקור הטוב והרע בתזונה שלנו. שינוי רכיב אחד בתזונה שלנו יכול להשפיע רבות על הבריאות שלנו.

כשאני מלווה מטופלים בתהליך של ריפוי/ירידה במשקל אני קשובה למטופל, צועדת איתו יד ביד ומשנה את הוראות התזונה תוך כדי ריפוי.

אין לי בקליניקה רשימות מוכנות לטיפול במחלה כזו או אחרת כי הראיה שלי אומרת שאין אדם אחד הדומה למישנהו ואני לא מטפלת במחלה של האדם אלא באדם בכללותו. כלומר יכולים להגיע שני אנשים חולי סוכרת אבל לכל אחד מהם רקע שונה עם מחלות שונות ואורח חיים שונה ולכן כל אחד מהם יקבל המלצות ריפוי שונות.

דילוג לתוכן