תוספי תזונה

Supplements

תוספי תזונה

שילוב של תוספי תזונה בתהליכי ריפוי וחיזוק של הגוף מאוד חשוב.

כאשר הגוף נמצא בחוסרים תזונתיים מסוימים, אנחנו יכולים לאכול אוכל על מנת לשפר את התהליכים, יחד עם זאת אין באפשרותנו לאכול כמויות רבות של אוכל.

למשל, חומצה פולית (9B) חשובה לגוף על מנת לגרום לצמיחה והתחדשות של תאים, היא מאפשרת לגוף לבצע פונקציות חיוניות רבות כגון ייצור כדוריות דם אדומות ומניעת אנמיה. היא מסייעת למניעת מומים בעובר, מחלת אלצהיימר וכמה סוגים של סרטן.

שילוב של תוספי תזונה בתהליכי ריפוי וחיזוק של הגוף מאוד חשוב. כאשר הגוף נמצא בחוסרים תזונתיים מסוימים, אנחנו יכולים לאכול אוכל על מנת לשפר את התהליכים, יחד עם זאת אין באפשרותנו לאכול כמויות רבות של אוכל.
טיפול במערכת העיכול באמצעות שינוי בתזונה בלבד, ללא תוספים - אפרת סטביצקי

על מנת להכניס לגוף את המינון הנכון שהוא צריך לתפקוד נכון יש לאכול כל יום לפחות כוס אחת של עלי תרד, כוס אחת של ברוקולי, פפאיה אחת שלמה וכוס של שעועית ירוקה. וזה רק על מנת להכניס סוג אחד של ויטמין.

אם היינו חושבים רגע על כמויות המזון שעלינו לאכול כשיש לנו חוסרים תזונתיים היינו צריכים לאכול כמויות לא הגיוניות של אוכל. 

לשם כך בעצם נוצרו תוספי התזונה

יחד עם זאת אני מאמינה שאם כבר צורכים תוספי תזונה, רצוי לבדוק את איכותם ועדיף לצרוך כאלו שמיוצרים מפירות וירקות כך שהגוף יקבל אותם בצורה טבעית ונכונה.

בכל פעם שמגיע אלי מטופל אני בודקת האם ישנו צורך בתוספי תזונה ואני מפנה אותו לרכוש תוספים ברמה הגבוה ביותר שאני מכירה.

תוספי התזונה שבהם אני משתמשת נבדקו על ידי מיטב הרופאים ואני מוצאת שיש להם איכות ושיפור נהדרים בתהליכי הגוף.

דילוג לתוכן